Dames 3
Ondersteuning
Functie | Naam |
Trainer | Djirco Bijnen |
Trainer | Esmee Van Meeuwen |
Aanvoerder | Bianca van Heteren |
Aanvoerder | Renee Kroot |
Aankomende speelronde
Thuis | Uit | Aanvang |
Den Bosch D6 | Den Bosch D8 | 10:00 |
Boekel D2-O | Uden D2-O | 10:30 |
Hopbel D4 | Dommel D1 | 10:45 |
Were Di D6 | Eindhoven D5 | 11:00 |
Eindhoven D4 | Best D3 | 12:45 |
Stand
Pos. | Team | # | Punten | W | G | V | + | - | Straf |
1 | Den Bosch D8 | 16 | 44 | 14 | 2 | 0 | 71 | 13 | 0 |
2 | Hilvarenbeek D2-O | 17 | 32 | 10 | 2 | 5 | 62 | 52 | 0 |
3 | Dommel D1 | 16 | 29 | 9 | 2 | 5 | 51 | 41 | 0 |
4 | Den Bosch D6 | 18 | 29 | 9 | 2 | 7 | 49 | 40 | 0 |
5 | Were Di D6 | 17 | 25 | 8 | 1 | 8 | 47 | 44 | 0 |
6 | Uden D2-O | 16 | 23 | 7 | 2 | 7 | 30 | 35 | 0 |
7 | Best D3 | 16 | 20 | 6 | 2 | 8 | 26 | 37 | 0 |
8 | Boekel D2-O | 17 | 19 | 5 | 4 | 8 | 51 | 67 | 0 |
9 | Eindhoven D5 | 16 | 16 | 5 | 1 | 10 | 32 | 52 | 0 |
10 | Hopbel D4 | 17 | 12 | 3 | 3 | 11 | 14 | 31 | 0 |
11 | Eindhoven D4 | 16 | 12 | 3 | 3 | 10 | 29 | 50 | 0 |
Wedstrijden
Datum | Tegenstander | Aanvang | Locatie |
26 mei | HC Eindhoven D4 | 12:45 | uit |
2 jun | Hockeyclub Hilvarenbeek D2-O | 10:00 | thuis - APP Parking veld (2) |
9 jun | Hockeyclub 's-Hertogenbosch D6 | n.n.b | uit |
16 jun | SMHC De Hopbel D4 | 11:00 | thuis - Sens Interieurs veld (3) |
Uitslagen
Thuis | Uit | Uitslag |
ZONDAG 3 SEPTEMBER 2023 | ||
Hilvarenbeek D2-O | Eindhoven D5 | (5-2)final |
Best D3 | Boekel D2-O | (2-3)final |
Den Bosch D8 | Dommel D1 | (5-3)final |
Eindhoven D4 | Den Bosch D6 | (5-2)final |
Were Di D6 | Hopbel D4 | (1-1)final |
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023 | ||
Den Bosch D6 | Hilvarenbeek D2-O | (3-4)final |
Uden D2-O | Best D3 | (1-2)final |
Eindhoven D5 | Den Bosch D8 | (0-2)final |
Hopbel D4 | Eindhoven D4 | (1-2)final |
Boekel D2-O | Were Di D6 | (4-8)final |
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023 | ||
Were Di D6 | Uden D2-O | (3-2)final |
Hilvarenbeek D2-O | Hopbel D4 | (2-0)final |
Best D3 | Dommel D1 | (1-2)final |
Eindhoven D4 | Boekel D2-O | (1-2)final |
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023 | ||
Den Bosch D8 | Best D3 | (6-0)final |
Boekel D2-O | Hilvarenbeek D2-O | (5-5)final |
Uden D2-O | Eindhoven D4 | (4-3)final |
Hopbel D4 | Den Bosch D6 | (2-1)final |
Dommel D1 | Were Di D6 | (3-5)final |
ZONDAG 1 OKTOBER 2023 | ||
Hilvarenbeek D2-O | Uden D2-O | (4-1)final |
Hopbel D4 | Eindhoven D5 | (0-1)final |
Were Di D6 | Den Bosch D8 | (0-3)final |
Eindhoven D4 | Dommel D1 | (2-2)final |
Den Bosch D6 | Boekel D2-O | (7-3)final |
DONDERDAG 5 OKTOBER 2023 | ||
Eindhoven D5 | Best D3 | (0-1)final |
ZONDAG 8 OKTOBER 2023 | ||
Boekel D2-O | Hopbel D4 | (2-2)final |
Uden D2-O | Den Bosch D6 | (0-5)final |
Dommel D1 | Hilvarenbeek D2-O | (5-2)final |
Den Bosch D8 | Eindhoven D4 | (5-1)final |
DINSDAG 10 OKTOBER 2023 | ||
Den Bosch D6 | Eindhoven D5 | (3-1)final |
ZONDAG 29 OKTOBER 2023 | ||
Were Di D6 | Best D3 | (5-0)final |
Hilvarenbeek D2-O | Den Bosch D8 | (0-5)final |
Hopbel D4 | Uden D2-O | (1-2)final |
Den Bosch D6 | Dommel D1 | (2-0)final |
Boekel D2-O | Eindhoven D5 | (5-3)final |
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023 | ||
Best D3 | Eindhoven D4 | (4-0)final |
Uden D2-O | Boekel D2-O | (2-2)final |
Eindhoven D5 | Were Di D6 | (1-9)final |
Den Bosch D8 | Den Bosch D6 | (4-0)final |
Dommel D1 | Hopbel D4 | (2-1)final |
DINSDAG 7 NOVEMBER 2023 | ||
Hopbel D4 | Den Bosch D8 | (0-3)final |
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023 | ||
Uden D2-O | Eindhoven D5 | (1-0)final |
Hilvarenbeek D2-O | Best D3 | (2-2)final |
Boekel D2-O | Dommel D1 | (2-5)final |
Eindhoven D4 | Were Di D6 | (1-5)final |
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023 | ||
Best D3 | Den Bosch D6 | (2-3)final |
Were Di D6 | Hilvarenbeek D2-O | (4-3)final |
Den Bosch D8 | Boekel D2-O | (5-3)final |
Dommel D1 | Uden D2-O | (3-0)final |
Eindhoven D4 | Eindhoven D5 | (1-1)final |
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023 | ||
Hilvarenbeek D2-O | Eindhoven D4 | (5-2)final |
Hopbel D4 | Best D3 | (0-1)final |
Eindhoven D5 | Dommel D1 | (1-5)final |
Uden D2-O | Den Bosch D8 | (0-0)scheduled |
Den Bosch D6 | Were Di D6 | (2-3)final |
ZONDAG 3 MAART 2024 | ||
Boekel D2-O | Best D3 | (5-4)final |
Eindhoven D5 | Hilvarenbeek D2-O | (3-5)final |
Dommel D1 | Den Bosch D8 | (2-6)final |
Hopbel D4 | Were Di D6 | (2-0)final |
Den Bosch D6 | Eindhoven D4 | (2-1)final |
ZONDAG 10 MAART 2024 | ||
Hilvarenbeek D2-O | Den Bosch D6 | (2-1)final |
Best D3 | Uden D2-O | (2-1)final |
Eindhoven D4 | Hopbel D4 | (1-1)final |
Were Di D6 | Boekel D2-O | (1-3)final |
Den Bosch D8 | Eindhoven D5 | (5-0)final |
ZONDAG 17 MAART 2024 | ||
Boekel D2-O | Eindhoven D4 | (2-4)final |
Dommel D1 | Best D3 | (3-1)final |
Eindhoven D5 | Den Bosch D6 | (5-3)final |
Hopbel D4 | Hilvarenbeek D2-O | (0-4)final |
Uden D2-O | Were Di D6 | (5-0)final |
ZONDAG 24 MAART 2024 | ||
Hilvarenbeek D2-O | Boekel D2-O | (6-1)final |
Eindhoven D4 | Uden D2-O | (2-3)final |
Best D3 | Den Bosch D8 | (0-0)final |
Den Bosch D6 | Hopbel D4 | (3-0)final |
Were Di D6 | Dommel D1 | (1-4)final |
ZONDAG 7 APRIL 2024 | ||
Boekel D2-O | Den Bosch D6 | (4-4)final |
Eindhoven D5 | Hopbel D4 | (3-1)final |
Dommel D1 | Eindhoven D4 | (6-2)final |
Den Bosch D8 | Were Di D6 | (7-1)final |
Uden D2-O | Hilvarenbeek D2-O | (5-4)final |
ZONDAG 14 APRIL 2024 | ||
Hilvarenbeek D2-O | Dommel D1 | (7-3)final |
Best D3 | Eindhoven D5 | (2-5)final |
Hopbel D4 | Boekel D2-O | (2-1)final |
Eindhoven D4 | Den Bosch D8 | (1-5)final |
Den Bosch D6 | Uden D2-O | (4-1)final |
ZONDAG 21 APRIL 2024 | ||
Den Bosch D8 | Hilvarenbeek D2-O | (10-2)scheduled |
Best D3 | Were Di D6 | (2-1)final |
Eindhoven D5 | Boekel D2-O | (6-4)final |
Uden D2-O | Hopbel D4 | (2-0)final |
Dommel D1 | Den Bosch D6 | (3-3)final |
ZONDAG 12 MEI 2024 | ||
Were Di D6 | Den Bosch D6 | (0-1)final |