Banner jh2.jpg headerfoto3.jpg headerfoto6.jpg headerfoto_2019-3.jpg headerfoto_2019-4.jpg headerfoto_2019-5.jpg headerfoto_2019-6.jpg slide2.png

Dames 30-2

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer Joyce van Gestel
Begeleider Maaike Hendriks
Begeleider Monique Kemper
Aanvoerder Annemarie van Rooij

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Oranje-Rood D30-1 Helmond D30-2 10:15
Geldrop D30-1 Concordia D30-1 10:45
Nuenen D30-1 Best D30-2 12:30
Delta Venlo D30-2 Weert D30-1 13:50

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Weert D30-1 18 48 16 0 2
2 Nuenen D30-1 18 39 12 3 3
3 Helmond D30-2 18 30 9 3 6
4 Geldrop D30-1 18 27 8 3 7
5 Delta Venlo D30-2 18 23 7 2 9
6 Oranje-Rood D30-1 18 18 6 0 12
7 Best D30-2 18 15 4 3 11
8 Concordia D30-1 18 8 2 2 14

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
2 jun Nuenen D30-1 12:30 uit
9 jun HC Oranje Rood D30-1 10:15 uit
16 jun R.H.C. Concordia D30-1 10:30 thuis - APP Parking veld (2)

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 3 SEPTEMBER 2023
Weert D30-1 Concordia D30-1 (10-0)final
Helmond D30-2 Nuenen D30-1 (2-3)scheduled
Delta Venlo D30-2 Best D30-2 (2-0)final
Oranje-Rood D30-1 Geldrop D30-1 (1-3)final
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023
Concordia D30-1 Helmond D30-2 (2-3)final
Nuenen D30-1 Oranje-Rood D30-1 (0-4)scheduled
Geldrop D30-1 Delta Venlo D30-2 (2-0)final
Best D30-2 Weert D30-1 (0-12)final
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023
Helmond D30-2 Weert D30-1 (1-3)final
Oranje-Rood D30-1 Concordia D30-1 (2-0)final
Geldrop D30-1 Best D30-2 (5-1)final
Delta Venlo D30-2 Nuenen D30-1 (0-4)scheduled
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023
Best D30-2 Helmond D30-2 (3-2)final
Weert D30-1 Oranje-Rood D30-1 (5-0)final
Nuenen D30-1 Geldrop D30-1 (2-0)scheduled
ZONDAG 1 OKTOBER 2023
Oranje-Rood D30-1 Helmond D30-2 (1-3)final
Geldrop D30-1 Concordia D30-1 (3-6)final
Delta Venlo D30-2 Weert D30-1 (1-2)final
Nuenen D30-1 Best D30-2 (4-2)scheduled
ZONDAG 8 OKTOBER 2023
Concordia D30-1 Delta Venlo D30-2 (1-7)final
ZONDAG 29 OKTOBER 2023
Oranje-Rood D30-1 Best D30-2 (1-0)final
Weert D30-1 Geldrop D30-1 (2-0)final
Helmond D30-2 Delta Venlo D30-2 (6-0)final
Concordia D30-1 Nuenen D30-1 (0-4)final
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023
Geldrop D30-1 Helmond D30-2 (1-3)final
Delta Venlo D30-2 Oranje-Rood D30-1 (2-1)final
Nuenen D30-1 Weert D30-1 (5-3)scheduled
Best D30-2 Concordia D30-1 (3-0)final
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023
Geldrop D30-1 Oranje-Rood D30-1 (4-1)final
Nuenen D30-1 Helmond D30-2 (6-3)scheduled
Concordia D30-1 Weert D30-1 (1-4)final
Best D30-2 Delta Venlo D30-2 (5-1)final
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023
Oranje-Rood D30-1 Nuenen D30-1 (3-1)final
Weert D30-1 Best D30-2 (7-4)final
Helmond D30-2 Concordia D30-1 (10-1)final
Delta Venlo D30-2 Geldrop D30-1 (1-1)final
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023
Best D30-2 Geldrop D30-1 (0-5)final
Concordia D30-1 Oranje-Rood D30-1 (8-0)final
Weert D30-1 Helmond D30-2 (4-1)final
Nuenen D30-1 Delta Venlo D30-2 (4-2)scheduled
ZONDAG 3 MAART 2024
Oranje-Rood D30-1 Weert D30-1 (0-9)final
Helmond D30-2 Best D30-2 (5-0)final
Geldrop D30-1 Nuenen D30-1 (2-4)scheduled
Delta Venlo D30-2 Concordia D30-1 (3-1)final
ZONDAG 10 MAART 2024
Helmond D30-2 Oranje-Rood D30-1 (6-0)final
Weert D30-1 Delta Venlo D30-2 (9-1)final
Best D30-2 Nuenen D30-1 (0-3)scheduled
Concordia D30-1 Geldrop D30-1 (1-5)final
ZONDAG 17 MAART 2024
Delta Venlo D30-2 Helmond D30-2 (2-2)final
Geldrop D30-1 Weert D30-1 (1-3)final
Best D30-2 Oranje-Rood D30-1 (2-1)final
Nuenen D30-1 Concordia D30-1 (1-1)scheduled
ZONDAG 24 MAART 2024
Oranje-Rood D30-1 Delta Venlo D30-2 (2-1)final
Weert D30-1 Nuenen D30-1 (3-0)scheduled
Helmond D30-2 Geldrop D30-1 (0-3)final
Concordia D30-1 Best D30-2 (3-3)final
ZONDAG 7 APRIL 2024
Weert D30-1 Concordia D30-1 (5-0)final
Oranje-Rood D30-1 Geldrop D30-1 (1-5)final
Helmond D30-2 Nuenen D30-1 (2-2)scheduled
Delta Venlo D30-2 Best D30-2 (4-2)final
ZONDAG 14 APRIL 2024
Concordia D30-1 Helmond D30-2 (0-3)final
Geldrop D30-1 Delta Venlo D30-2 (1-2)final
Nuenen D30-1 Oranje-Rood D30-1 (5-3)scheduled
Best D30-2 Weert D30-1 (2-5)final
ZONDAG 21 APRIL 2024
Delta Venlo D30-2 Nuenen D30-1 (0-2)scheduled
Oranje-Rood D30-1 Concordia D30-1 (2-1)final
Helmond D30-2 Weert D30-1 (6-0)final
Geldrop D30-1 Best D30-2 (2-2)final
ZONDAG 26 MEI 2024
Weert D30-1 Oranje-Rood D30-1 (7-1)final
Concordia D30-1 Delta Venlo D30-2 (0-3)final
Best D30-2 Helmond D30-2 (3-3)final
Nuenen D30-1 Geldrop D30-1 (1-1)scheduled