Banner jh2.jpg headerfoto3.jpg headerfoto6.jpg headerfoto_2019-3.jpg headerfoto_2019-4.jpg headerfoto_2019-5.jpg headerfoto_2019-6.jpg slide2.png
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 1 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast

zaterdag 4 december 2021
Tijd T/U Team Tegen team
- Thuis JC2 Sjinborn JC2

HVA

Ondersteuning

Functie Naam
Begeleider Bas Bonnemaijers
Begeleider Marco Geijsels
Aanvoerder Berno Setz

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Rosmalen H35B Best H35A

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 DES H35A 11 26 8 2 1
2 MOP H35C 10 26 8 2 0
3 Breda H35E 10 21 7 0 3
4 Drunen H35A 11 19 6 1 4
5 Dommel H35A 11 18 6 0 5
6 Rosmalen H35B 9 18 6 0 3
7 Den Bosch H35B 11 16 5 1 5
8 Waalwijk H35A 10 14 4 2 4
9 Zwart-Wit H35C 9 13 4 1 4
10 MEP H35B 9 12 4 0 5
11 Olympia H35A 11 12 4 0 7
12 Oirschot H35A 11 7 2 1 8
13 Best H35A 10 6 2 0 8
14 Goirle H35A 11 3 1 0 10

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
1 dec Rosmalen H35B n.n.b uit
13 mrt BH&BC Breda H35E n.n.b uit
20 mrt HC Waalwijk H35A n.n.b thuis
27 mrt V.M.H.& C.C. M.O.P. H35C n.n.b thuis
3 apr HC Oirschot H35A n.n.b uit
10 apr MHCD H35A n.n.b uit
24 apr M.H.C. Goirle H35A n.n.b thuis
8 mei Hockeyclub 's-Hertogenbosch H35B n.n.b uit
15 mei MHC MEP H35B n.n.b thuis
22 mei MHC DES H35A n.n.b uit
29 mei B.N.M.H.C. Zwart-Wit H35C n.n.b thuis
12 jun MHCdeDommel H35A n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021
MOP H35C Best H35A 6-1
Waalwijk/DES H35A Goirle H35A 4-0
Oirschot H35A Drunen H35A 1-1
Dommel H35A Zwart-Wit H35C 4-1
Rosmalen H35B DES H35A 1-3
Breda H35E Den Bosch H35B 5-2
ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021
Zwart-Wit H35C Rosmalen H35B 0-3
MEP H35B Breda H35E 3-0
DES H35A Olympia H35A 8-3
Den Bosch H35B Waalwijk/DES H35A 2-3
Goirle H35A MOP H35C 2-3
Best H35A Oirschot H35A 3-2
Drunen H35A Dommel H35A 3-2
ZONDAG 26 SEPTEMBER 2021
MOP H35C Den Bosch H35B 5-1
Breda H35E DES H35A 0-2
Oirschot H35A Goirle H35A 6-2
Waalwijk/DES H35A MEP H35B 2-1
Olympia H35A Zwart-Wit H35C 6-2
Rosmalen H35B Dommel H35A 4-2
Best H35A Drunen H35A 0-1
ZONDAG 3 OKTOBER 2021
DES H35A Waalwijk/DES H35A 2-2
Dommel H35A Olympia H35A 6-4
Den Bosch H35B Oirschot H35A 5-4
Goirle H35A Best H35A 6-2
Drunen H35A Rosmalen H35B 1-3
ZONDAG 10 OKTOBER 2021
Goirle H35A Drunen H35A 0-6
Breda H35E Dommel H35A 5-3
Waalwijk/DES H35A Zwart-Wit H35C 0-3
Olympia H35A Rosmalen H35B 2-3
Oirschot H35A MEP H35B 3-1
MOP H35C DES H35A 5-2
ZONDAG 17 OKTOBER 2021
Rosmalen H35B Breda H35E 1-5
Zwart-Wit H35C MOP H35C 3-3
Dommel H35A Waalwijk/DES H35A 0-2
DES H35A Oirschot H35A 4-0
MEP H35B Best H35A 2-0
Den Bosch H35B Goirle H35A 6-3
Drunen H35A Olympia H35A 3-1
ZONDAG 24 OKTOBER 2021
Best H35A Den Bosch H35B 5-1
ZONDAG 31 OKTOBER 2021
Best H35A DES H35A 0-5
Goirle H35A MEP H35B 2-3
Den Bosch H35B Drunen H35A 4-1
Breda H35E Olympia H35A 6-2
MOP H35C Dommel H35A 2-0
Oirschot H35A Zwart-Wit H35C 2-5
ZONDAG 7 NOVEMBER 2021
Olympia H35A Waalwijk/DES H35A 4-2
Rosmalen H35B MOP H35C 1-2
Dommel H35A Oirschot H35A 5-4
Zwart-Wit H35C Best H35A 4-0
DES H35A Goirle H35A 8-1
MEP H35B Den Bosch H35B 3-4
Drunen H35A Breda H35E 1-2
ZONDAG 14 NOVEMBER 2021
Goirle H35A Zwart-Wit H35C 2-6
Oirschot H35A Rosmalen H35B 0-3
MOP H35C Olympia H35A 6-1
Waalwijk/DES H35A Breda H35E 1-3
MEP H35B Drunen H35A 0-2
Den Bosch H35B DES H35A 2-2
Best H35A Dommel H35A 0-5
ZONDAG 21 NOVEMBER 2021
Zwart-Wit H35C Den Bosch H35B 2-5
Dommel H35A Goirle H35A 11-3
Olympia H35A Oirschot H35A 5-2
Breda H35E MOP H35C 0-2
DES H35A MEP H35B 5-2
Drunen H35A Waalwijk/DES H35A 3-1
WOENSDAG 24 NOVEMBER 2021
Olympia H35A MEP H35B 2-3
ZONDAG 28 NOVEMBER 2021
Oirschot H35A Breda H35E 0-1
Goirle H35A Rosmalen H35B 2-5
Den Bosch H35B Dommel H35A 3-5
DES H35A Drunen H35A 4-3
MOP H35C Waalwijk/DES H35A 3-3
Best H35A Olympia H35A 1-5

Vandaag jarig

Stefan van Heteren
Anne-Floor Huijgen
Ise De Jong
Merel Kelders
Marc van Schuppen