headerfoto3.jpg headerfoto6.jpg headerfoto_2019-3.jpg headerfoto_2019-4.jpg headerfoto_2019-5.jpg headerfoto_2019-6.jpg slide2.png

H2

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Koen Tervoort

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Geel-Zwart H3 Best H2

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Geldrop H4 11 30 10 0 1
2 Geel-Zwart H3 10 27 9 0 1
3 Civicum H2 11 22 7 1 3
4 Heeze H2 11 18 6 0 5
5 Liempde H1 11 18 6 0 5
6 Best H2 10 15 5 0 5
7 Don Quishoot H6 11 12 4 0 7
8 Oirschot H2 11 12 4 0 7
9 Uden H3 11 11 3 2 6
10 Gemert H3 11 10 3 1 7
11 Den Bosch H8 11 9 3 0 8
12 Den Bosch H10 11 9 3 0 8

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
11 mrt V.M.H.C. Geel-Zwart H3 n.n.b uit
15 mrt Don Quishoot H6 n.n.b thuis
22 mrt C.M.H.C. CIVICUM H2 n.n.b uit
29 mrt Liempde H1 n.n.b thuis
5 apr Hockey Club Uden H3 n.n.b uit
19 apr Hockey Geldrop H4 n.n.b thuis
3 mei Hockeyclub 's-Hertogenbosch H10 n.n.b uit
10 mei HOCKEY HEEZE H2 n.n.b thuis
17 mei HC Gemert H3 n.n.b uit
24 mei V.M.H.C. Geel-Zwart H3 n.n.b thuis
7 jun Hockeyclub 's-Hertogenbosch H8 n.n.b uit
14 jun HC Oirschot H2 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
Uden H3 Don Quishoot H6 0-2
Gemert H3 (O) Den Bosch H8 4-2
Heeze H2 Oirschot H2 (O) 3-2
Liempde H1 Civicum H2 (O) 1-3
Geel-Zwart H3 Geldrop H4 7-5
Best H2 Den Bosch H10 7-3
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Geldrop H4 Liempde H1 6-3
Den Bosch H10 Heeze H2 1-3
Oirschot H2 (O) Gemert H3 (O) 7-1
Den Bosch H8 Geel-Zwart H3 0-6
Civicum H2 (O) Uden H3 1-1
VRIJDAG 20 SEPTEMBER 2019
Don Quishoot H6 Best H2 1-2
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Uden H3 Liempde H1 6-3
Den Bosch H8 Geldrop H4 2-7
Heeze H2 Don Quishoot H6 4-0
Gemert H3 (O) Den Bosch H10 3-2
Geel-Zwart H3 Oirschot H2 (O) 1-0
Best H2 Civicum H2 (O) 1-4
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Civicum H2 (O) Heeze H2 5-0
Geldrop H4 Uden H3 6-1
Den Bosch H10 Geel-Zwart H3 1-9
Liempde H1 Best H2 5-4
Oirschot H2 (O) Den Bosch H8 4-0
Don Quishoot H6 Gemert H3 (O) 7-1
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Den Bosch H8 Den Bosch H10 3-4
Best H2 Uden H3 2-1
Geel-Zwart H3 Don Quishoot H6 2-0
Gemert H3 (O) Civicum H2 (O) 0-1
Heeze H2 Liempde H1 5-2
Oirschot H2 (O) Geldrop H4 1-2
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Don Quishoot H6 Den Bosch H8 4-0
Geldrop H4 Best H2 3-2
Civicum H2 (O) Geel-Zwart H3 1-3
Uden H3 Heeze H2 1-2
Liempde H1 Gemert H3 (O) 3-0
Den Bosch H10 Oirschot H2 (O) 5-3
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
Heeze H2 Best H2 2-0
Oirschot H2 (O) Don Quishoot H6 1-0
Geel-Zwart H3 Liempde H1 1-3
Gemert H3 (O) Uden H3 1-1
Den Bosch H8 Civicum H2 (O) 2-1
Den Bosch H10 Geldrop H4 2-3
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
Geldrop H4 Heeze H2 5-2
Uden H3 Geel-Zwart H3 2-6
Liempde H1 Den Bosch H8 3-2
Best H2 Gemert H3 (O) 4-3
Civicum H2 (O) Oirschot H2 (O) 2-1
Don Quishoot H6 Den Bosch H10 5-0
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
Den Bosch H8 Uden H3 3-2
Don Quishoot H6 Geldrop H4 0-4
Oirschot H2 (O) Liempde H1 1-4
Gemert H3 (O) Heeze H2 3-1
Den Bosch H10 Civicum H2 (O) 0-4
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
Uden H3 Oirschot H2 (O) 6-0
Liempde H1 Den Bosch H10 2-3
Gemert H3 (O) Geldrop H4 3-6
Best H2 Den Bosch H8 1-0
Heeze H2 Geel-Zwart H3 4-5
Civicum H2 (O) Don Quishoot H6 2-1
ZONDAG 24 NOVEMBER 2019
Don Quishoot H6 Liempde H1 1-2
Den Bosch H8 Heeze H2 2-1
Den Bosch H10 Uden H3 1-2
Geldrop H4 Civicum H2 (O) 3-0
Oirschot H2 (O) Best H2 5-2
WOENSDAG 27 NOVEMBER 2019
Geel-Zwart H3 Gemert H3 (O) 5-2