headerfoto3.jpg headerfoto6.jpg headerfoto_2019-3.jpg headerfoto_2019-4.jpg headerfoto_2019-5.jpg headerfoto_2019-6.jpg slide2.png
Dit schema loopt van 3-3-2021 t/m 17-3-2021
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:30 JC1 Koos Amendt
Zeno Almeida
1 - AB
17:00 - 18:30 JD1 Isa Verwold
Minke van den Bosch
3 - AB
17:00 - 18:30 MC5 Mladen Ciric 3 - CD
17:00 - 18:30 MD3 Lieke Mols
Lieve van der Horst
Renske Mols
1 - CD
18:00 - 19:30 MB5 2 - AB
18:00 - 19:30 MB6 2 - CD
18:30 - 19:30 Keeperstraining CD 4
18:30 - 20:00 MA4 Mladen Ciric 3 - CD
18:30 - 20:00 MB2 Remco Rombeek 1 - AB
18:30 - 20:00 MB4 Peter Hopstaken 1 - CD
18:30 - 20:00 MC4 3 - AB
19:30 - 21:00 JB1 Ezra Janssen 2 - CD
19:30 - 21:00 JB2 Jan-Willem van Doornewaard 2 - AB
19:30 - 20:30 Keeperstraining AB 4
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:30 JC2 Minke van den Bosch 4
17:00 - 18:30 MC2 Anouk van Diesen
Mara de Visser
2 - AB
17:00 - 18:30 MC3 2 - CD
17:00 - 18:30 MD1 Nova Vriens
Vada Vriens
3 - AB
17:00 - 18:30 MD2 Emma van de Sande
Imre van Deursen
3 - CD
17:30 - 18:30 E6-tal Bloktraining 1 - C
17:30 - 18:30 E8-tal Bloktraining 1 - AB
17:30 - 18:30 F3-tal Bloktraining 1 - D
18:30 - 20:00 MA1 Stijn Spierings
Thomas van Heesewijk
1 - AB
18:30 - 20:00 MA2 1 - CD
18:30 - 20:00 MB1 Isis Maaskant
Jessie van Os
4
19:00 - 20:30 H1 3
19:00 - 20:30 MA5 Sil Lapperre 2 - CD
19:00 - 20:30 MB3 Joyce van Gestel 2 - AB
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:30 JD1 Isa Verwold
Minke van den Bosch
1 - AB
17:00 - 18:30 JD2 Anne de Jong
Willemijn Steijger
3 - CD
17:00 - 18:30 MB5 Dagmar van Stiphout
Diana Withagen
2 - AB
17:00 - 18:30 MB6 Frank Beckman
Kris van den Heuvel
2 - CD
17:00 - 18:30 MC5 Mladen Ciric 1 - CD
17:30 - 19:00 MC1 Esmee Van Meeuwen
Karlijn Steijger
3 - AB
17:30 - 18:30 MD3 Alysha Kremers 4
18:30 - 20:00 DJ2 2 - CD
18:30 - 19:30 JB2 Paul Brands
Theo de Bruin
1 - CD
18:30 - 20:00 MA4 Mladen Ciric 4
18:30 - 20:00 MB4 Peter Hopstaken 2 - AB
19:00 - 20:30 D3 Koen Tervoort 3 - AB
19:00 - 20:30 DJ3 1 - AB
19:00 - 20:30 DJ4 3 - CD
19:30 - 20:30 JB1 Ezra Janssen 1 - CD
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:30 MC2 Jeroen Wesseling
Marieke Boon-verhoeven
1 - CD
17:00 - 18:30 MD1 Femke in 't Zandt
Elise den Bol
1 - AB
17:30 - 19:00 MA5 Sil Lapperre 4
17:30 - 19:00 MB1 Isis Maaskant
Jessie van Os
2 - CD
17:30 - 19:00 MC3 Annemarie van Rooij 3 - AB
17:30 - 19:00 MC4 Bram Hermans 3 - CD
17:30 - 19:00 MD2 Emma van de Sande
Imre van Deursen
2 - AB
18:30 - 20:00 D4 Tessa Vermeeren 1 - CD
18:30 - 20:00 MB2 Remco Rombeek 1 - AB
19:00 - 20:30 D2 3 - CD
19:00 - 20:30 DJ1 4
19:00 - 20:30 H2 3 - AB
19:00 - 20:30 MA3 Jochem Teller 2 - CD
19:00 - 20:30 MB3 Joyce van Gestel 2 - AB
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 FK201908/01 Filine Boon
Sacha van der Sande
1 - B
17:00 - 18:30 JC1 Koos Amendt
Zeno Almeida
3 - CD
17:00 - 18:30 JC2 Robbert-Jan Prince 3 - AB
17:00 - 18:30 JD2 Anne de Jong
Willemijn Steijger
4
17:00 - 18:00 JE1 Isabelle Boelens
Twan Megens
2 - C
17:00 - 18:00 JFMIX Teun Willems 1 - C
17:00 - 18:00 M8E1 Imke van Kemenade
Janne van den Einden
2 - A
17:00 - 18:00 M8E2 Lenthe Verhulsdonk
Marit Koopmans
2 - D
17:00 - 18:00 ME1 Feline Hendriks
Imke Maaskant
2 - B
17:00 - 18:00 MF1 Laura van Haandel
Lore Cox
1 - D
17:00 - 18:00 TG201908/01 Ella Suze Ipskamp
Kiki Bonnemaijers
1 - A
18:00 - 19:00 J8E1 Annemijn Koopmans 2 - A
18:30 - 20:00 JA1 4
18:30 - 20:00 MA1 Stijn Spierings
Thomas van Heesewijk
1 - AB
18:30 - 20:00 MA2 Tim van Duren 1 - CD
19:00 - 20:30 D1 3
19:00 - 20:30 HJ1 2 - AB
19:00 - 20:30 HJ2 Wauter Setz
Vincent van Ooteghem
2 - CD
Zaterdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
10:00 - 11:30 MC1 Esmee Van Meeuwen
Karlijn Steijger
1
Zondag
Tijd Team Trainer Veld Memo
10:00 - 12:00 D1 3
10:00 - 11:30 H1 Geert Kemps
Max van Dijk
1
10:30 - 12:00 DJ1 4
10:30 - 12:00 DJ3 2 - CD
11:00 - 12:30 DJ2 2 - AB
11:30 - 13:00 HJ1 1 - AB
11:30 - 13:00 HJ2 1 - CD
12:00 - 13:30 D3 3 - AB
13:00 - 14:30 D4 3 - CD
13:30 - 15:00 H2 3 - AB
19:30 - 20:30 DJ4 1