Banner jh2.jpg headerfoto3.jpg headerfoto6.jpg headerfoto_2019-3.jpg headerfoto_2019-4.jpg headerfoto_2019-5.jpg headerfoto_2019-6.jpg slide2.png
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 17 thuiswedstrijd(en) en 3 uitwedstrijd(en) afgelast

zaterdag 22 januari 2022
Alle wedstrijden van zaterdag 22 januari 2022 zijn afgelast

zondag 23 januari 2022
Alle wedstrijden van zondag 23 januari 2022 zijn afgelast

HVA

Ondersteuning

Functie Naam
Begeleider Bas Bonnemaijers
Begeleider Marco Geijsels
Aanvoerder Berno Setz

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
MEP H35B Zwart-Wit H35C
Rosmalen H35B Best H35A

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 MOP H35C 11 29 9 2 0
2 DES H35A 11 26 8 2 1
3 Breda H35E 11 24 8 0 3
4 Rosmalen H35B 10 21 7 0 3
5 Drunen H35A 11 19 6 1 4
6 Dommel H35A 11 18 6 0 5
7 Den Bosch H35B 11 16 5 1 5
8 Waalwijk H35A 11 14 4 2 5
9 Zwart-Wit H35C 10 13 4 1 5
10 Olympia H35A 11 12 4 0 7
11 MEP H35B 10 9 4 0 6
12 Oirschot H35A 11 7 2 1 8
13 Best H35A 10 6 2 0 8
14 Goirle H35A 11 3 1 0 10

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
6 mrt Rosmalen H35B n.n.b uit
13 mrt BH&BC Breda H35E n.n.b uit
20 mrt HC Waalwijk H35A n.n.b thuis
27 mrt V.M.H.& C.C. M.O.P. H35C n.n.b thuis
3 apr HC Oirschot H35A n.n.b uit
10 apr MHCD H35A n.n.b uit
24 apr M.H.C. Goirle H35A n.n.b thuis
8 mei Hockeyclub 's-Hertogenbosch H35B n.n.b uit
15 mei MHC MEP H35B n.n.b thuis
22 mei MHC DES H35A n.n.b uit
29 mei B.N.M.H.C. Zwart-Wit H35C n.n.b thuis
12 jun MHCdeDommel H35A n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021
MOP H35C Best H35A 6-1
Waalwijk/DES H35A Goirle H35A 4-0
Oirschot H35A Drunen H35A 1-1
Dommel H35A Zwart-Wit H35C 4-1
Rosmalen H35B DES H35A 1-3
Breda H35E Den Bosch H35B 5-2
ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021
Zwart-Wit H35C Rosmalen H35B 0-3
MEP H35B Breda H35E 3-0
DES H35A Olympia H35A 8-3
Den Bosch H35B Waalwijk/DES H35A 2-3
Goirle H35A MOP H35C 2-3
Best H35A Oirschot H35A 3-2
Drunen H35A Dommel H35A 3-2
ZONDAG 26 SEPTEMBER 2021
Olympia H35A Zwart-Wit H35C 6-2
Breda H35E DES H35A 0-2
Oirschot H35A Goirle H35A 6-2
MOP H35C Den Bosch H35B 5-1
Best H35A Drunen H35A 0-1
Rosmalen H35B Dommel H35A 4-2
Waalwijk/DES H35A MEP H35B 2-1
ZONDAG 3 OKTOBER 2021
Den Bosch H35B Oirschot H35A 5-4
DES H35A Waalwijk/DES H35A 2-2
Dommel H35A Olympia H35A 6-4
Goirle H35A Best H35A 6-2
Drunen H35A Rosmalen H35B 1-3
ZONDAG 10 OKTOBER 2021
Waalwijk/DES H35A Zwart-Wit H35C 0-3
MOP H35C DES H35A 5-2
Oirschot H35A MEP H35B 3-1
Olympia H35A Rosmalen H35B 2-3
Goirle H35A Drunen H35A 0-6
Breda H35E Dommel H35A 5-3
ZONDAG 17 OKTOBER 2021
Dommel H35A Waalwijk/DES H35A 0-2
Zwart-Wit H35C MOP H35C 3-3
DES H35A Oirschot H35A 4-0
MEP H35B Best H35A 2-0
Den Bosch H35B Goirle H35A 6-3
Drunen H35A Olympia H35A 3-1
Rosmalen H35B Breda H35E 1-5
ZONDAG 24 OKTOBER 2021
Best H35A Den Bosch H35B 5-1
ZONDAG 31 OKTOBER 2021
MOP H35C Dommel H35A 2-0
Breda H35E Olympia H35A 6-2
Best H35A DES H35A 0-5
Goirle H35A MEP H35B 2-3
Den Bosch H35B Drunen H35A 4-1
Oirschot H35A Zwart-Wit H35C 2-5
ZONDAG 7 NOVEMBER 2021
Drunen H35A Breda H35E 1-2
MEP H35B Den Bosch H35B 3-4
DES H35A Goirle H35A 8-1
Zwart-Wit H35C Best H35A 4-0
Olympia H35A Waalwijk/DES H35A 4-2
Dommel H35A Oirschot H35A 5-4
Rosmalen H35B MOP H35C 1-2
WOENSDAG 10 NOVEMBER 2021
MEP H35B MOP H35C 1-2
ZONDAG 14 NOVEMBER 2021
Oirschot H35A Rosmalen H35B 0-3
MOP H35C Olympia H35A 6-1
Waalwijk/DES H35A Breda H35E 1-3
MEP H35B Drunen H35A 0-2
Den Bosch H35B DES H35A 2-2
Goirle H35A Zwart-Wit H35C 2-6
Best H35A Dommel H35A 0-5
ZONDAG 21 NOVEMBER 2021
Zwart-Wit H35C Den Bosch H35B 2-5
Breda H35E MOP H35C 0-2
Olympia H35A Oirschot H35A 5-2
Dommel H35A Goirle H35A 11-3
DES H35A MEP H35B 5-2
Drunen H35A Waalwijk/DES H35A 3-1
WOENSDAG 24 NOVEMBER 2021
Olympia H35A MEP H35B 2-3
ZONDAG 28 NOVEMBER 2021
DES H35A Drunen H35A 4-3
MOP H35C Waalwijk/DES H35A 3-3
Best H35A Olympia H35A 1-5
Den Bosch H35B Dommel H35A 3-5
Oirschot H35A Breda H35E 0-1
Goirle H35A Rosmalen H35B 2-5
ZONDAG 5 DECEMBER 2021
Zwart-Wit H35C Breda H35E 1-2
Waalwijk/DES H35A Rosmalen H35B 1-3